Strona główna » Zwierzęta » Zobacz Golden Retrievera oglądającego przerażający film z poduszką na kolanach

Zobacz Golden Retrievera oglądającego przerażający film z poduszką na kolanach

Szczeniak o imieniu Ellie roztopiła serca w mediach społecznościowych po tym, jak wideo z jej reakcją na oglądanie filmu ze swoim właścicielem stało się wirusowe.

W filmie udostępnionym na TikTok w niedzielę przez jej właściciela, Connor, z nazwą użytkownika @elliestiktokfeed, golden retriever leży w fotelu przed telewizorem, oglądając Park Jurajski ze swoim właścicielem. Gdy na ekranie pojawia się przerażająca scena, golden retriever Ellie wydaje się przytulać i gryźć poduszkę, jakby szukała moralnego wsparcia.

Przezabawny klip, który został szybko obejrzany przez miliony w mediach społecznościowych, został opatrzony podpisem w brzmieniu: „Straszne filmy z Ellie: część 1”.

Właściciel szczeniaka powiedział: „Η Ellie to golden retriever z Toronto w Kanadzie, urodzony na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie. Kupiłem ją 28 grudnia 2022 roku, więc ma prawie 9 miesięcy i była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem.

Czytaj także :  Reakcja jej psa jest niesamowita

@elliestiktokfeed Straszne filmy z Ellie: część 1 #spookyseason ♬ oryginalny dźwięk – Connor & Ellie

Jest moją najlepszą przyjaciółką i nie wiem, co bym bez niej zrobił

Jeśli masz psa, prawdopodobnie przyłapałeś go na wpatrywaniu się w telewizor jak Ellie, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy widzi, co jest na nim odtwarzane? Okazuje się, że psy nie tylko rozumieją, co pokazuje telewizor, ale mogą również stwierdzić, czy w programie, który oglądają, jest inny pies.

Badania pokazują, że psy są w stanie wizualnie rozpoznać inne psy. Badanie dotyczące poznania zwierząt opublikowane w Science Daily w 2013 roku wykazało, że dziewięć psów było w stanie odróżnić inne, niezależnie od rasy, od obrazów innych gatunków, używając jedynie wskazówek wizualnych.

Jednak nawet jeśli widzą to, co jest pokazywane w telewizji, nie wyobrażają sobie tego tak, jak my to sobie wyobrażamy. Według zwierzęcej strony internetowej PetMD, oczy psa bardzo różnią się od ludzkich. Ich wzrok nie jest tak ostry jak nasz, a eksperci opisują go jako „bliższy 20/75 niż 20/20”, co według PetMD „może wyjaśniać, dlaczego wolą siedzieć bliżej telewizora niż my, pomaga to zachować ostrość obrazu”.

Czytaj także :  Urocze! Zrzędliwy kot podbija sieci społecznościowe

Psy również inaczej widzą kolory. Chociaż nie jest prawdą, że widzą tylko czerń i biel, według Amerykańskiego Związku Kynologicznego psy mają widzenie dichromatyczne, co oznacza, że mogą rozróżniać tylko dwa kolory, niebieski i żółty oraz ich odcienie.

Wideo szybko stało się wirusowe w mediach społecznościowych, zyskując widzów z całego TikTok.

Do tej pory uzyskał ponad 15,3 miliona wyświetleń i ponad 2,7 miliona polubień na platformie.

Jeden z użytkowników, Shynece, skomentował: „Poduszka wsparcia emocjonalnego”.

Reposterize napisał: „To dla mnie zawsze szalone, jak niektóre psy nigdy nie obejrzą telewizora, podczas gdy niektóre psy mają ulubione programy i filmy…”.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.