Strona główna » Zwierzęta » Żarłacz tygrysi rzuca się na pływaka, wywołując u niego strach na całe życie

Żarłacz tygrysi rzuca się na pływaka, wywołując u niego strach na całe życie

Ten incydent, który prawie okazał się kwaśny, wydarzył się na australijskim wybrzeżu. Pływak został zaatakowany przez dużego rekina tygrysiego. Musiał być przerażony w momencie tej nieoczekiwanej interakcji. W każdym razie jego przyjaciel nie przegapił ani chwili. Następnie udostępnił nagranie w sieci. I oczywiście tysiące cybernautów pokochało to nagranie!

Ten pływak stanął twarzą w twarz z rekinem tygrysim!

Taka sytuacja zdarza się bardzo często w Australii. Pływacy uwielbiają często odwiedzać australijskie morze, nie biorąc pod uwagę niebezpieczeństwa jakie mogą napotkać. Tego właśnie doświadczył ten kąpiący się podczas spokojnej kąpieli w wodzie przy Snapper Rocks.

Snapper Rocks to popularne miejsce dla surferów w południowo-wschodnim Queensland, w samym sercu Złotego Wybrzeża. Młody pływak przestraszył się na śmierć, gdy do wody wpłynął ogromny rekin tygrysi. zbliżył się od niego. Zwierzę po prostu go ominęło, bo gdyby tak się nie stało, sytuacja mogłaby przybrać katastrofalny obrót.

Czytaj także :  Kot walczy z kobrą, aby powstrzymać ją przed zaatakowaniem właściciela w domu!

Czytaj więcej
Złapał zmutowanego rekina z „ludzką twarzą”, przeraża internautów!

Kąpiący się spokojnie pływał w wodzie, gdy rekin tygrysi pojawił się znikąd. Jego obecność zaskoczyła go! Przyjaciel młodego mężczyzny zdołał sfilmować całą scenę.

Podczas krótkiej sekwencji pływak wydawał się być spokojny w obliczu sytuacji. Ale jeśli przyjrzymy się bliżej nagraniu, możemy zobaczyć z wyrazu jego twarzy, że był to w szoku. Sparaliżowany strachem, nie mógł poruszyć żadnym mięśniem.

Prawie został zaatakowany przez drapieżnika!

W pewnym momencie musiał zareagować by ratować swoją skórę. Postanowił więc przylgnąć do rufy łodzi. Jedyną ochroną była metalowa klatka na przynętę, którą trzymał w drugiej wolnej ręce.

Kąpiący się krzyknął ze strachu, gdy rekin tygrysi nagle pojawił się przed kamerą. Zaledwie kilka centymetrów pod powierzchnią wody. Był to totalne zamieszaniezwłaszcza, że drapieżnik przejął klatkę z przynętą.

Czytaj także :  Głodujący i poważnie odwodniony lew górski został uratowany i podwoił swoją wagę.

Czytaj więcej
Viral video: pies i papużka nierozłączka najlepszymi przyjaciółmi na świecie

Młody pływak w końcu miał odruch, by szybko wrócić na łódź. Na szczęście udało mu się uciec bez szwanku z sytuacji! A wszystko to przy śmiechu jego przyjaciela, który nagrał całą scenę!

Przyjaciel młodego pływaka nie zapomniał podzielić się nagraniem w Internecie. I jedno jest pewne: wideo ma twarda oprawa na TikTok. Przyciągnęło to dużą liczbę reakcji i komentarzy.

Wideo z rekinem robi furorę w sieci!

Internauci są zgodni, że spotkanie twarzą w twarz z takim rekinem musiało być przerażające. Niektórym trudno jest uwierzyć, że młody pływak mógł doświadczyć takiej sytuacji. Inni po prostu pogratulowali kąpiącemu się, że wyszedł z tego bez szwanku. „Nie jestem pewien, czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę, jak blisko był bardzo, bardzo złego dnia” – uzasadnił jeden z cybernautów.

Czytaj także :  Najdłużej żyjący kot na świecie świętuje swoje 32 urodziny ciastem z łososiem!

Ten ostatni ma rację, ponieważ taki incydent nie zdarzył się po raz pierwszy! Witryna Snapper Rocks już to zrobiła ofiarę we wrześniu 2020 r. przez żarłacza białego. Zwierzę zaatakowało 46-letniego surfera z Miami. Zapłacił za to cenę i został poważnie ranny w nogę.

Czytaj więcej
Ten pies nauczył się jeździć na rowerze, imponujący wyczyn

pic.twitter.com/rUOksyKy97

– nelimar (@nelimar165) 6 czerwca 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie naszej kategorii Zwierzęta.

Do poczytania
Ten koń zna kodeks drogowy i szanuje znaki drogowe jak nikt inny

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.