Strona główna » Zwierzęta » Właściciel pokazuje różnicę między psami płci męskiej i żeńskiej, udając, że mdleje

Właściciel pokazuje różnicę między psami płci męskiej i żeńskiej, udając, że mdleje

Jeśli masz więcej niż jednego psa, wiesz, że nawet jeśli są tej samej rasy, prawdopodobnie bardzo się od siebie różnią. Ale czy istnieje różnica między samcem a samicą? Właściciel psa @lifewithkleekai podzielił się filmem o tym, jak różne są jego psy i suki, i jest to całkiem zabawne.

Właściciel postanowił przetestować psy, aby zobaczyć, jak reagują, gdy zemdleje, i powiedzmy, że ich reakcje są zupełnie odwrotne! Z oglądania innych filmów z tymi dwoma psami wiem, że ten biały, ten Copperjest mężczyzną, a czarny Skye, jest płci żeńskiej. Właściciel zaczyna od Skye, która wcale się nie martwi, gdy tata nagle „zemdleje” na jej oczach. Ale kiedy właściciel mdleje przed Copper, bardzo się martwi i próbuje mu pomóc!

Tata @lifewithkleekai pisze w podpisie: „Wiem, na kogo mogę liczyć w nagłych wypadkach” i najwyraźniej jest to Miedźsamiec psa! Martwił się o swojego tatę i chciał mu pomóc.

Czytaj także :  Co się stanie, jeśli Twój kot złamie ogon?

@lifewithkleekai Wiem, na kim mogę polegać w nagłych wypadkach #kleekai #dogsoftiktok ♬ oryginalny dźwięk – lifewithkleekai

To było takie słodkie!

Komentujący oszaleli na punkcie reakcji psów. @melissa santos## udostępniła: „Królowej Skye nie przeszkadza tatuś, podczas gdy Miedź jest chłopakiem tatusia, więc się martwi!”. @Jin zauważa: „Bez emocji vs. emocjonalny”. A @Esraaa miała dobrą sugestię: „Może mają ulubieńca. Powinieneś kazać jej zrobić to samo i zobaczyć, czy mają inną reakcję!”.

Chociaż te psy wyglądają jak wspaniałe husky lub majestatyczne malamuty, w rzeczywistości są rasą zwaną Alaskan Klee Kai. To rasa, o której nigdy nie słyszałem, ale chciałbym dowiedzieć się o niej więcej. Są piękne!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.