Strona główna » Zwierzęta » Ten pies jest chory, a to, co weterynarz odkrywa w jego brzuchu, jest niewyobrażalne.

Ten pies jest chory, a to, co weterynarz odkrywa w jego brzuchu, jest niewyobrażalne.

Ten pies jest chory, a to, co weterynarz odkrywa w jego brzuchu, jest niewyobrażalne.

Jeśli masz psa, prawdopodobnie już wiesz, że ma on tendencję do połykania wszystkiego. Ale niektóre z rzeczy, które zjada, mogą powodować problemy. Ten labrador o imieniu Tiki musiał przejść operację, a to, co odkryto w jego brzuchu, było zdumiewające!

Pies musiał być operowany, ponieważ nie czuł się dobrze!

Tiki to pies jak każdy inny, dużo się rusza, uwielbia jeść i kocha swoich właścicieli. Jak prawie wszystkie psy, ma to niefortunną tendencję do połykania wszystkiego. Początkowo piesek czuł się dobrze, więc jego właściciele się nie martwili!

Z czasem stan zdrowia Tiki zaczął niepokoić jego właścicieli. Pies często wymiotował i miał dość intensywną biegunkę. Właściciele labradora mieli zrobili wszystko, co w ich mocy aby wyleczyć swojego zwierzaka!

Czytaj także :  Młody tygrys cyrkowy zostaje uratowany w ostatniej chwili, ale jego życie zmieni się na zawsze

Czytaj więcej
Adoptuje 2 Pitbulle w niebezpieczeństwie, a w domu dzieje się coś niewyobrażalnego

Niestety, całe leczenie, jakie zafundowali swojemu psu, nie przyniosło rezultatów. Faktem jest, że, biegunka i wymioty nie ustawały. W obliczu tego właściciele postanowili zabrać Tiki do weterynarza!

Po wizycie u weterynarza przeprowadzono obserwacje i szybko wydano werdykt. To było absolutnie konieczne operować psaTo był jedyny sposób, aby Tiki wyzdrowiał. To, co znajdowało się w brzuchu labradora, całkowicie zaskoczyło wszystkich!

Ogromna liczba przedmiotów w brzuchu psa!

Decyzja o operacji psa została podjęta po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego. Dr Hisham Ibrahim odkrył, że w brzuchu psa znajdowały się duża masa w brzuchu labradora. Zdecydował, że musi interweniować, ponieważ życie zwierzęcia może być zagrożone!

Podczas operacji z żołądka psa wydostało się wiele rzeczy. W rzeczywistości były to 62 gumki do włosówAle to nie wszystko. W brzuchu labradora znajdował się bandaż i osiem par bielizny!

Czytaj także :  To jest jak zimne koty dostają

Czytaj więcej
To dziecko śmieje się głośno za każdym razem, gdy pies to robi, scena, która cię złamie

Pomimo różnych przedmiotów znalezionych w żołądku psa, najbardziej zaskoczyły go gumki. Było ich 62, co było szczególnie zaskakujące. Operacja nie była łatwa według weterynarza, który operował Tiki!

Według weterynarza operacja była zaskakująca, trudna, ale też nieco zabawna. Najpierw wyciągnął gumkę z żołądka psa, potem kolejną. Był nie miał pojęcia że było ich aż 62!

Pies, który połknął 62 gumki, ma się teraz dobrze!

Nie jest jasne, kiedy ten pies połknął wszystkie te przedmioty, które zostały wyciągnięte z jego żołądka. Prawdopodobnie znalazł gdzieś gumki, bieliznę i bandaż. w domu. Tak naprawdę nie wiemy też, jak długo to wszystko było w jego żołądku!

Jedno jest pewne, dr Hisham Ibrahim jest wyjątkowo dobrym weterynarzem! kompetentny. Operacja psa zakończyła się sukcesem. Pies od razu poczuł się świetnie przez jakiś czas po operacji!

Czytaj także :  Oto dlaczego koty tak bardzo kochają kartonowe pudełka

Czytaj więcej
Gubi piłkę w liściach, a to, co dzieje się później, jest przezabawne

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie naszej kategorii Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.