Strona główna » Zwierzęta » Ten koń zna zasady ruchu drogowego i respektuje znaki drogowe jak nikt inny.

Ten koń zna zasady ruchu drogowego i respektuje znaki drogowe jak nikt inny.

Ten koń zna kodeks drogowy i szanuje znaki drogowe jak człowiek

Nikt nie wie, jak udało mu się samodzielnie wędrować po mieście bez jeźdźca. Ale najbardziej fascynujące jest to, że ssak dokładnie wiedział, dokąd zmierza! Co więcej, korzystał z przejścia dla pieszych, aby przejść przez ulicę. Zadziwiająca scena, w którą trudno nam uwierzyć, gdyby nie została nagrana przez entuzjastę wideo.

Ten koń zna ludzkie prawa!

Zwierzęta nigdy nie przestają nas zaskakiwać swoim zaskakującym zachowaniem. Psy, koty, niektóre z gatunków, których najmniej się spodziewamy, tak dobrze przystosowują się do ludzi, że kończą przez naśladować. Robią to doskonale, od gestów po maniery.

Jeśli niektórzy ludzie nie są przekonani, to jak możemy wyjaśnić tę zadziwiającą sekwencję udostępniona na Youtube? Czy ten koń nauczył się kodeksu drogowego przed jazdą po mieście? Takie pytanie bez wątpienia zadawali sobie świadkowie, obserwując, jak zwierzę wyjeżdża na ulice miasta.

Czytaj także :  Robi zdjęcie orła, a potem jest zaskoczony tym, co jest w jego szponach

Czytaj więcej
Najsłodszy pies na świecie i jego najlepszy przyjaciel są nierozłączni!

Świadek nie zawahał się sfilmować przez ułamek sekundy koń na ulicy. Koń szedł i przechodził przez ulicę w środku miasta. Co więcej, wydawało się, że wie, dokąd zmierza.

Na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się normalne. Ale w rzeczywistości coś nie wyglądało dobrze na wideo. A koń to oczywiście gwiazdą !

Niezwykła i niecodzienna scena!

Po pierwsze, koń był bez opieki i jechał sam. Po drugie, jechał przez obszar miejski. I wreszcie, przekroczył przejście dla pieszych zarezerwowane dla pieszych.

Kto mógł sobie wyobrazić, że koń jest zdolny do takiego zachowania? Wyglądało na to, że zwierzę dokładnie zapoznało się z kodeksem drogowym, zanim zdecydowało się wjechać do miasta. Doskonale wiedział znaki drogowe.

Aby przeczytać
5 uroczych zdjęć czarnych psów rasy border collie

Czytaj także :  Pies, który doznał najgorszego zaniedbania w schronisku, nie został zidentyfikowany

Koń cierpliwie czekał na czerwone światło, zanim mógł przejść. Następnie spokojnie poszedł w swoją stronę wraz z innymi pieszymi. To jak coś z kreskówki.

Choć jest to zabawne, ten film dowodzi, że koń jest bardzo inteligentnym stworzeniem. inteligentny. Nie dowiemy się dokładnie, jakie były jego uwagi, ale jedno jest pewne: zwierzę nie planowało zostać przejechanym. Tego dnia chciał po prostu jak najlepiej wykorzystać swoją eksplorację.

Horse: Sekwencja wywołała furorę w internecie!

Koń rzeczywiście przeszedł przez jezdnię, uważając, aby skorzystać z przejścia dla pieszych. Nie poświęcił jednak chwili na sprawdzenie swojej lewej lub prawej strony przed przejściem. Był to jedyny niuans, który go wyróżnia od ludzi. Ale sekwencja pozostaje niezwykła pomimo tego błędu.

Mężczyźni poświęcili czas na sprawdzenie tego szczegółu przed kontynuowaniem drogi. Koń, z drugiej strony, po prostu przekroczył ją na ślepo. I bez pewności, że jego życie jest naprawdę bezpieczne. W każdym razie wideo było hitem w sieci. Obejrzało go wielu internautów i wywołał on mnóstwo reakcji.

Czytaj także :  Wyjątkowa przyjaźń: Dwoje nieprawdopodobnych przyjaciół złapanych w najsłodszy uścisk na wolności

Czytaj więcej
Młody lampart wspina się na drzewo w obecności hieny, niesamowite wideo

pic.twitter.com/8SWMKXiH57

– nelimar (@nelimar165) 30 maja 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy zapoznanie się z kategorią Zwierzęta.

Do przeczytania
Ten koń ma najdłuższy ogon na świecie – i robi wrażenie!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.