Strona główna » Zwierzęta » Razem we wszystkim: Pies dołącza do rodziców w pierwszym tańcu na ich weselu

Razem we wszystkim: Pies dołącza do rodziców w pierwszym tańcu na ich weselu

Seth Funden i Nicole zostali połączeni węzłem małżeńskim podczas ceremonii ślubnej w stanie Waszyngton. Ale jasne jest, że nie był to dla nich tylko wielki dzień.

U boku szczęśliwej pary świętował ich pies Eva – ale zrobiła coś więcej niż tylko była świadkiem ich ślubu.

Historia psa na ślubie Setha i Nicole

Dla gościa weselnego Seleny Mercedes fakt, że Seth i Nicole zaprosili na wesele swojego psa, nie był żadnym zaskoczeniem. Każdy, kto tam był, wie, że jest on prawdziwą częścią ich rodziny.

„Oboje spędzają tak dużo czasu z Evą” – powiedziała Mercedes w rozmowie z The Dodo. „Zabierają ją ze sobą wszędzie”.

Ale nikt nie spodziewał się, jak słodka Eva okaże się bardzo dużą częścią więzi powstałej tego dnia. Podczas pierwszego tańca nowożeńców, ich pies spontanicznie postanowił do nich dołączyć.

Czytaj także :  Jaka jest najszlachetniejsza rasa psów?

Zobacz ten uroczy moment na filmie:

„To była najsłodsza rzecz. Nie miałam pojęcia, że to się stanie” – powiedziała Mercedes. „Wywołało to łzy w moich oczach”.

Najwyraźniej cała trójka jest rodziną.

Rzeczywiście, był to niezapomniany moment z i tak już niezapomnianego dnia dla nowożeńców – wprowadzenie do życia w miłości, które stało się jeszcze lepsze z ich ukochanym szczeniakiem u boku.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.