Strona główna » Zwierzęta » Przynosi kwiaty swojemu właścicielowi i daje lekcje relacji

Przynosi kwiaty swojemu właścicielowi i daje lekcje relacji

Film przedstawiający kota przynoszącego kwiaty swojemu właścicielowi stał się wirusowy na TikTok, gdzie w chwili pisania tego tekstu ma 1,3 miliona wyświetleń.

Wideo zostało opublikowane przez @aalishelise, która mieszka w Nowej Zelandii, zgodnie z jej profilem TikTok. Nagranie przedstawia kota siedzącego na dziedzińcu i trzymającego w pysku różne kwiaty w odcieniach różu.

Kot jest widziany, jak przynosi kwiaty do różnych części domu, w tym w pobliżu drzwi i na łóżku. Klip kończy się, gdy kot siedzi na książce, otoczony różnymi kwiatami rozłożonymi pod nim.

@aalishelise Replying to @Ambur she’s something else 🌺🌸✨ #flowercat #catsoftiktok #cat #viral #fyp ♬ Married Life (From „Up”) – Gina Luciani

Czytaj także :  Psie rodzeństwo kradnie łóżko właściciela i zachwyca widzów

Przedmiot noszony przez kota w najnowszym klipie wirusowym może wydawać się nieco nietypowy

W artykule dla VCA, jednej z największych sieci szpitali dla zwierząt w Ameryce Północnej, weterynarze stwierdzili: „Koty są naturalnymi myśliwymi, więc ich zabawki będą bardziej interesujące, jeśli są wielkości i tekstury zdobyczy, jeśli można je przesuwać w taki sposób, aby reprezentowały małą zdobycz (myszy, owady, jaszczurki, ptaki) lub jeśli zawierają smaczne jedzenie lub smakołyki”.

W innym artykule VCA Horwitz oraz Landsberg stwierdził, że koty lubią mieć możliwość podnoszenia swoich zabawek, więc mniejsze przedmioty są zwykle bardziej atrakcyjne niż większe.

Jednak wyrażanie przez kota uczuć do swojego właściciela może nie być zbyt zaskakujące.

Badanie opublikowane we wrześniu 2019 r. w Current Biology wykazało, że „koty wykazują różne style przywiązania do ludzkich opiekunów”.

W badaniu stwierdzono: „Badania sugerują, że możemy nie doceniać zdolności społeczno-poznawczych kotów.

Czytaj także :  Odkrywa dzikiego lisa, który ma zaatakować kota, ale jest zaskoczony jego reakcją.

„Koty, podobnie jak psy, mogą żyć w grupach społecznych lub samotnie, w zależności od wczesnych czynników rozwojowych, alokacji zasobów i doświadczeń życiowych, takich jak interakcje międzyludzkie”, zgodnie z badaniem.

Kilku użytkowników TikTok było podekscytowanych kotem w najnowszym wirusowym filmie.

Użytkownik your darling powiedział, że jest to „najbardziej romantyczny kot, jakiego kiedykolwiek widziałem”.

Jenni Hernandez powiedziała, że kot musiał myśleć: „mojej mamie pewnie by się to spodobało”.

Carleen zauważyła: „Nie mogę znaleźć mężczyzny, który przyniósłby mi kwiaty…. teraz widzę, że powinnam szukać kota!”.

Summerdandelion1798 powiedział: „Taki sprytny kot, zwykle prezenty dla kotów obejmują martwe zwierzęta / owady, ale jakoś zorientowała się, że lubisz kwiaty”.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.