Strona główna » Zwierzęta » Pies z niecierpliwością czeka na przybycie listonoszki i wręczenie mu smakołyków

Pies z niecierpliwością czeka na przybycie listonoszki i wręczenie mu smakołyków

Pies czeka z niecierpliwością na listonoszkę, aby przyszła i dała mu smakołyki.

Wiele osób uważa, że listonosze i psy walczą i nie dogadują się, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Fronky to duży pies rasy Bullmastiff, który uwielbia listonoszkę. W rzeczywistości ten ogromny pies codziennie z niecierpliwością czeka na jej przybycie. Gdy tylko ją zobaczy, rozpływa się jak lody i pada jej do stóp. Co więcej, listonoszka zawsze stara się przynieść mu zabawki i smakołyki. Ich wzajemna miłość jest tak silna.

Pies szczęśliwie czeka na kobietę dostarczającą listy

Psy są towarzyskie, przyjazne i są najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Nie jest więc niczym niezwykłym, że dobrze dogadują się z ludźmi, których spotykają. Fronky nawiązał bliską więź z kobietą o imieniu Shaun. Od czasu, gdy ten Bullmastiff był siedmiotygodniowym szczeniakiem, bardzo dobrze się z nią dogadywał. Nawiązali piękną przyjaźń.

Czytaj także :  4 małe rasy psów, które pokochasz

Pies z niecierpliwością czeka na przybycie listonoszki, która daje mu smakołyki.Źródło: Capture Instagram

Eileen, właścicielka tego psa, wyjaśniła, że listonosz Shaun miał labradora, którego bardzo kochała. Niestety, odszedł. Z jakiegoś powodu znalazła pocieszenie we Fronky.

Czytaj więcej
5 rzeczy, które koty kochają bardziej niż cokolwiek innego

Ten pies codziennie czeka na swojego przyjaciela. I oczywiście codziennie idzie do niego ze smakołykami i poświęca czas, aby go przytulić. Ale w ogrodzie jest ogrodzenie. Ale to nie jest bariera między nimi. Nic i nikt nie może odebrać im silnej i wzruszającej przyjaźni.

Wspaniała przyjaźń!

„Kiedy jest w swojej ciężarówce, odbiera wszystkie swoje paczki i przygotowuje się do przyjazdu do naszego domu, pies bardzo szybko staje się niecierpliwy, aby ją powitać i otrzymać jej poklepania”.

pic.twitter.com/9UvQF8TMdz

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 15 września 2023 r.

Czytaj więcej
Powód, dla którego Twój pies gryzie Cię, gdy go głaszczesz

Czytaj także :  Suczka dalmatyńczyka znalazła kochający dom po tym, jak obcięto jej przednie łapy w rzeźni

Ten prawie trzyletni pies ma swój własny Instagram, na którym można go znaleźć pod nazwą @fronkythemastiff. Znajdziesz tam historie, zdjęcia i filmy z jego codziennego życia. Ma prawie 70 000 obserwujących… Pies, który stał się szczególnie sławny!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.