Strona główna » Zwierzęta » Oto piękna przemiana tego szczeniaka, który prawie umarł, porzucony i chory!

Oto piękna przemiana tego szczeniaka, który prawie umarł, porzucony i chory!

Oto piękna przemiana tego szczeniaka, który prawie umarł porzucony i chory!

To niesamowite widzieć przemiany psów uratowanych w strasznych warunkach, ale za tym kryje się ogromne cierpienie. Stallone to szczeniak, który kurczowo trzymał się życia, miał TVT (zakaźny nowotwór weneryczny). Co więcej, był bardzo chudy i źle traktowany. Kontrola zwierząt znalazła go samotnie błąkającego się po ulicach. Organizacja prozwierzęca zajęła się jego leczeniem i choć wyzdrowiał w zadowalającym stopniu, niestety od dwóch lat szuka domu.

Stallone, szczeniak porzucony w fatalnych warunkach zdrowotnych

To smutne wiedzieć, że wszyscy zwierzęta nie mają wystarczająco dużo szczęścia, aby mieć dom, w którym są kochane i otoczone opieką. Co więcej, wiele z nich pada ofiarą znęcania się lub porzucenia, podczas gdy inne próbują przetrwać na ulicy. Stallone to szczeniak, który rozpoczął życie w strasznych warunkach, ale dzięki pomocy organizacji jego los się odmienił.

Czytaj także :  Niesamowita historia opuszczonego więzienia w Pensylwanii

Oto piękna przemiana tego szczeniaka, który prawie umarł porzucony i chory!Źródło: Capture Instagram

Ta organizacja non-profit opowiada historię Stallone. Szczeniaka, który błąkał się przez kilka pierwszych lat swojego życia i wciąż nie znalazł domu. Zgodnie z komunikatem prasowym fundacji, kontrola zwierząt znalazła szczeniaka i zabrała go do siebie. Był sam i w bardzo złym stanie, niedożywiony i z siniakami na całym ciele. Co najgorsze, miał nowotwór weneryczny.

Czytaj więcej
6 wskazówek, aby dowiedzieć się, czy kotka jest w ciąży

Druga szansa!

Ratownicy myśleli, że prawdopodobnie ma właściciela, ale nie opiekowano się nim, a nawet był źle traktowany. Jednak oczy szczeniaka promieniowały pełnym nadziei światłem i wystarczył jego widok, by opiekunowie postanowili się nim zaopiekować.

Oto piękna przemiana tego szczeniaka, który prawie umarł porzucony i chory!Źródło: Capture Instagram

Ten uroczy szczeniak bardzo cierpiał. Zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Jego ratownicy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby wyleczyć jego rany i przywrócić mu smak życia. Miłość i opieka medyczna były głównymi rzeczami, które pozwoliły temu młodemu psu zmienić się w ciągu kilku miesięcy. Dziś ten pies jest bardzo szczęśliwy, wyzdrowiał i jest gotowy na dom!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.