Strona główna » Zwierzęta » Mały ptak „kradnie” futro śpiącemu lisowi

Mały ptak „kradnie” futro śpiącemu lisowi

Zwykle łatwo sobie wyobrazić, że ten mały ptaszek zrobiłby wszystko, aby uniknąć lisów. Ale najwyraźniej warto zaryzykować, jeśli chodzi o wygodę.

Niedawno, Texas Backyard Wildlife udostępniło fascynujący film przedstawiający kosa zaangażowanego w wyjątkowe spotkanie ze śpiącym lisem. Odważny ptak wydaje się wielokrotnie lądować na lisie, który, chcąc zasnąć, wydaje się jedynie zirytowany szturchaniem.

Co dokładnie planuje ten ćwierkający ptak? W końcu, jak wyjaśnia Texas Backyard Wildlife, jest tam, aby ukraść futro lisa:

Nie trzeba było długo czekać, by lisica zdecydowała się spróbować zasnąć, pomimo dyskomfortu ptaka. W końcu dostała dokładnie to, po co przyszła.

„Gdy zdała sobie sprawę, że lis nie zamierza jej zabić, zabrała się do skubania futra, a lis pozwolił jej je mieć!” napisał Texas Backyard Wildlife. „Byliśmy zdumieni.”

Czytaj także :  Internet oszalał na punkcie psa, który obudził się zbyt wcześnie.
Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.