Strona główna » Zwierzęta » Kiedy się zbliża, odkrywa najgorsze

Kiedy się zbliża, odkrywa najgorsze

Ze smutkiem zobaczyliśmy, jak ten ciężarny pies, nie mogąc znaleźć pożywienia, upada na wysypisku śmieci. Jej właściciel porzucił ją, ponieważ nie chciał brać odpowiedzialności za opiekę nad nią i jej nienarodzonymi szczeniętami.

Właściciel myślał, że że poród byłby kosztownym procesem. Dlatego porzucił ją w odosobnionym miejscu. Suka była w żałosnym stanie, a jej duży brzuch uniemożliwiał jej poruszanie się. Była również zmęczona i odwodniona, leżąc w gorącym słońcu.

Niefortunne zwierzę zjadło mały kawałek…

Starała się nie okazywać strachu. Weterynarz zbadał ją i odkrył, że cierpi na pagasitis. Co ważniejsze, szczenięta poruszały się wewnątrz jej brzucha.

Czytaj więcej
Wpadła na swojego byłego chłopaka na spacerze, a nieoczekiwana reakcja jej psa sprawiła, że zaniemówiła

Za dwa dniurodzi, jak wykazało badanie ultrasonograficzne przeprowadzone przez weterynarza. Pomimo choroby i niedożywienia, ciężarna suka była zdeterminowana, by urodzić swoje szczenięta.

Czytaj także :  Ciężarna bezpańska kotka nie mogła chodzić i walczy o miłość swoich kociąt

Widzi ogromnego psa: kiedy podchodzi bliżej, odkrywa najgorszeŹródło: Capture Instagram

Pies zaczął rodzić wkrótce po otrzymaniu leków i składników odżywczych niezbędnych do jej wyzdrowienia. Przeszła trudny i rozdzierający poród. Jednak ostatecznie urodziła zdrowy miot szczeniąt.

Weterynarz i jego zespół wspaniale zaopiekowali się szczeniętami i ich matką. Z czasem młode rosły w siłę, a matka odzyskała witalność. Teraz, jako matka, wyjątkowo dbała o swoje młode.

Widzi ogromnego psa: kiedy się zbliża, odkrywa najgorszeŹródło: Capture Instagram

Psy to wspaniałe stworzenia, wdzięczne za wszystko, co możemy im dać. Wciąż walczymy o to, by każdego dnia ludzie uświadamiali sobie, jak ważną odpowiedzialnością jest posiadanie zwierzaka. Co więcej, jest to długoterminowe zobowiązanie. Posiadanie psa jest jak posiadanie go do końca życia – jest trudne, ale jednocześnie wspaniałe.

Czytaj więcej
Słonica tratuje na śmierć krokodyla, który prześladował jej cielę

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela, Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić kategorię Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.