Strona główna » Zwierzęta » Jest tak podekscytowana otrzymaniem prezentu urodzinowego, że otwiera go i upada!

Jest tak podekscytowana otrzymaniem prezentu urodzinowego, że otwiera go i upada!

Jest tak podekscytowana otrzymaniem prezentu urodzinowego, że otwiera go i upada!

Shelby Turner od dłuższego czasu chciała adoptować małego psa. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, jej chłopak podarował jej jednego w prezencie urodzinowym. Bardzo wzruszona, zalała się łzami na ten dowód uczucia! Ale to, co kryje się za prezentem, zaskoczy ją jeszcze bardziej!

Niespodziewany prezent urodzinowy!

Shelby Turner od lat jest w związku ze swoim kochankiem, Shaynem. Pewnego dnia zaczęła myśleć o adopcji psa i powiedziała ukochanemu o swoim życzeniu! Ten ostatni oczywiście wziął pod uwagę jego prośbę!

Czekał jednak na odpowiedni moment, zanim się zgodził. W rzeczywistości chciał sprawić, by zwierzę prezent urodzinowy dla Shelby. Ale oprócz tego ma już inny plan, którego jego ukochana w ogóle się nie spodziewała!

Czytaj także :  Kotka 5 razy przebiega przez płonący garaż i ratuje swoje 5 kociąt

Czytaj więcej
Listonosz ratuje bezpańskiego kociaka i otrzymuje prezent, który na zawsze odmieni jego życie.

Projekt, którego Shelby szybko nie zapomni! Kiedy w końcu nadszedł ten wielki dzień, młoda kobieta otrzymała prezent urodzinowy od swojej przyjaciółki. marzenie. Jej ukochany pojawił się w jej domu, a potem było zaskoczenie, gdy otworzył drzwi swojej furgonetki.

Shayne wręczył jej dobrze udekorowanego psa z ładną różową kokardą. Prezent urodzinowy, który Shelby oczywiście z radością przyjęła. szczęśliwy otrzymać. Rzeczywiście, to wszystko, czego potrzebowała, aby obsypać swoją nową małą księżniczkę pocałunkami i uściskami.

„Prawdziwa niespodzianka miała dopiero nadejść!

Shelby była tak szczęśliwa, że otrzymała prezent urodzinowy, że nie miała pojęcia, co Shayne ma dla niej w zanadrzu! Shayne ukrył się kolejny prezent jeszcze wspanialszy na psa. Aby plan się powiódł, poprosił ukochaną o sprawdzenie imienia zwierzęcia na obroży.

Czytaj także :  Pies Jennifer Aniston zjada tort, zanim zdążą go pokroić na zabawnych zdjęciach

Shelby, niczego się nie spodziewając, spełniła jego prośbę! W tym momencie młoda kobieta nagle zaczęła grzebać. Potem czknęła z zaskoczenia, gdy zauważyła kolejny prezent urodzinowy, który był jeszcze bardziej „wyjątkowy”. wyjątkowy niż poprzedni.

Czytaj więcej
Filmuje mężczyznę spacerującego z psem w wózku, powód złamie ci serce

Shelby znajduje się głównie na obroży psa piękny pierścionek zaręczynowy. Oznaczało to, że Shayne właśnie się jej oświadczył! Młoda kobieta była zachwycona, widząc swój drugi prezent urodzinowy.

Ogarnięta emocjami, Shelby nie mogła powstrzymać łez! Następnie chętnie zgodziła się zostać kobietą żona Shayne’a. W każdym razie Shayne miał najlepszy sposób, aby się jej oświadczyć!

Niezapomniany prezent urodzinowy!

Shayne sfilmował całą sytuację! Wideo naturalnie przyciągnęło uwagę internautów. Stało się nawet wirusowe w Internecie! Młody mężczyzna otrzymał kilka komplementów na temat swojego prezentu urodzinowego zaskakujące.

Czytaj także :  Ten wierny pies połączył się z rodziną, na którą czekał w drodze przez 4 lata.

Rzeczywiście, pole komentarzy na Youtube było pełne pozytywnych zwrotów na temat prezentu urodzinowego niezapomniany od Shayne’a. I jedno jest pewne, jego narzeczona zapamięta ten niezwykły gest do końca życia! Życzymy im tylko szczęścia!

pic.twitter.com/gjSHX5soX

Czytaj więcej
Znajdują bezpańskiego psa uwięzionego w powodzi, reszta to cud!

– nelimar (@nelimar165) 26 sierpnia 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie naszej kategorii Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.