Strona główna » Zwierzęta » Jej reakcja łamie serce!

Jej reakcja łamie serce!

Pies uwiązany na łańcuchu przez 8 lat otrzymuje swoją pierwszą zabawkę: jego reakcja rozdziera serce!

Były pies stróżujący odkrywa nową rodzinę, gdy wychodzi żywy z niewoli. Jego poprzedni właściciele znęcali się nad nim w najgorszy możliwy sposób. Na szczęście inni ludzie odkrywają jego historię i decydują się zabrać go gdzie indziej. Tam wiedzie zupełnie inne życie!

Ten pies znalazł zupełnie nowy dom!

W sieci można znaleźć wiele tragicznych historii o psach. Codziennie słyszymy o walczących psach, a inne są maltretowane przez swoich właścicieli. Ale kurs zapowiada się wyjątkowo!

Kiedyś mieszkał w Rumunii jako pies stróżujący. Ale w przeciwieństwie do innych psów, on nie ma psa stróżującego. brak wolności przez cały dzień. Można się zastanawiać, co myśleli jego dawni mistrzowie, kiedy to robili! Ale faktem jest, że był źle traktowany w najgorszy możliwy sposób.

Czytaj także :  Objawy, diagnoza i leczenie - co należy wiedzieć

Czytaj więcej
Ten kociak spada z rury w domu, akcja ratunkowa, która wprawiła internautów w osłupienie

Męka tego psa trwała prawie 8 lat. To doświadczenie z pewnością zmieniło jego pojęcie o świecie , a zwłaszcza o ludziach. Na szczęście schronisko wzięło sprawy w swoje ręce i adoptowało go. Tam otrzymał wszelką opiekę, jakiej potrzebował, by stanąć na nogi!

Później pewna rodzina udała się do schroniska, aby adoptować psa. Rodzina odkryła go i postanowiła się nim zaopiekować. Udało mu się uciec eutanazja ! Obecnie mieszka w domu z dwoma innymi psami.

Jego reakcja jest zarówno urocza, jak i zabawna!

Jak można się spodziewać, pies ma pewne trudności z zaaklimatyzowaniem się w nowej rodzinie. Ale z biegiem czasu dostosowuje się i zaczyna zaprzyjaźniać się z pozostałymi dwoma pieskami w gospodarstwie domowym. Domownicy ze swojej strony starają się ułatwić mu integrację najlepiej jak potrafią.

Później ten pies odkrył małe przyjemności życia jako normalny pies. Zaczyna cieszyć się kanapą, drapiąc się po brzuchu i drapiąc się po głowie. jeść do syta. Jeśli spojrzysz na jego zdjęcia, zobaczysz, że ten pies nigdy nie doświadczył czegoś takiego!

Czytaj także :  Linie lotnicze składają najbardziej absurdalną ofertę pasażerce, która zgubiła psa

Czytaj więcej
Jest tak podekscytowana otrzymaniem prezentu urodzinowego, że otwiera go i upada!

Anni, właścicielka psa, o którym mowa, często publikuje filmy ze swoim psem na TikTok. Aby stworzyć między nimi więź, nadaje mu imię Yuki. Jej konto jest następnie pełne materiałów filmowych, na których pies stopniowo odkrywa swoje nowe życie !

Jedna publikacja w szczególności przyciągnęła uwagę wszystkich subskrybentów Anni. Dała swojemu psu jego pierwszą zabawkę, przytulankę. W obliczu tego nowego akcesorium psiak nie bardzo wie, jak zareagować. Wzruszające wideo, między zachwytem i zdumieniem od psa!

Pies ma teraz nowe życie!

Yuki jest teraz daleko od swoich dawnych prześladowców. Stara się zachowywać jak najlepiej. Potrafi również bawić się swobodniebez obaw o konsekwencje!

Głównym zmartwieniem Anni jest to, że jej pies boi się mężczyzn. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę to, co przeszedł, jego reakcja jest całkowicie normalna. Ale teraz znów ufa swoim ludziom. Jego właścicielka deklaruje nawet, że jej pies i jego ojciec doskonale się dogadują !

Czytaj także :  Jak odróżnić te zachowania psów

@svperdone Ona jeszcze nie wie, czym jest granie, ale próbujemy 🙂 #fypシ #pov #xyzbca #rescuedog ♬ oryginalny dźwięk – &lt3

Czytaj więcej
Ten kot pociesza szczeniaka Golden Retriever we łzach: rozdzierająca serce scena!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy zapoznanie się z kategorią Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.