Strona główna » Zwierzęta » 4 wskazówki, które sprawią, że pies będzie jadł karmę z apetytem

4 wskazówki, które sprawią, że pies będzie jadł karmę z apetytem

Większość psów jest generalnie bardzo rozpieszczana przez swojego pana. Co więcej, mają intensywne spojrzenie, które przyciąga wzrok. uwagę jakiejkolwiek osoby, nieważne jak nieczułej. Robią, co im się podoba, są panami domu, a ich panowie wykonują ich polecenia co do joty, nawet jeśli mówią różnymi językami… Czujesz się zidentyfikowany? Cóż, prawdopodobnie oznacza to, że mieszkasz z psem, który jest królem w twoim domu.

Prawdopodobnie nie wiesz co robić i jesteś zmęczony kupowaniem najzdrowszej żywności na rynku, aż w końcu poddajesz się i kończysz z kiepskiej jakości, ale smacznym jedzeniem.

Oto 4 sposoby na nakłonienie sprytnego psa do zjedzenia karmy.

Przede wszystkim popracuj nad jego psychiką. W końcu żaden pies nie umrze z głodu. W rzeczywistości często dajemy im zbyt dużo jedzenia. Co więcej, nie zdajemy sobie sprawy, że ich żołądki są małe i nie muszą jeść tak dużo jak my. Jeśli Twój pies nie je przez dwa dni, możesz być pewien, że trzeciego dnia zje, gdy tylko zostanie mu podane jedzenie. Jeśli jednak Twój pies cierpi z powodu problemów zdrowotnych, skonsultuj się z weterynarzem.

Czytaj także :  Psy przymierzające kostiumy na Halloween wprawiają wszystkich w halloweenowy nastrój

Czytaj więcej
Twój pies chrapie, czy powinieneś się martwić? Eksperci odpowiadają

Następnie należy skonfigurować program karmienia. Oferuj mu jedzenie 2 lub 3 razy dziennie i podawaj mu je tylko przez 15 minut. W ten sposób, jeśli nie zje, możesz podać mu jedzenie w następnej godzinie. Z drugiej strony, jeśli zje zbyt mało i odejdzie od jedzenia, zabierz mu je. Psy jedzą, kiedy tego potrzebują.

Wybierz zdrową karmę i nie zmieniaj jej więcej, chyba że ma reakcję alergiczną lub problem zdrowotny. Karmy te zawierają więcej mięsa, a ich składniki są najwyższej jakości. Nie zawierają wypełniaczy ani innych składników, których pies nie potrzebuje.

Uzupełnij zdrowymi dodatkami. Karma, którą Twój pies pokocha ponad wszystko i dlatego będzie ją jadł.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy zapoznanie się z kategorią Zwierzęta.

Czytaj także :  Dwa osierocone kocięta, które stały się nierozłączne w schronisku, zostały adoptowane razem

Czytaj więcej
Weterynarz naśladuje zachowanie swoich pacjentów w zależności od rasy, „Zasługuje na Oscara”.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.